Послуги майстерні

«Багетна майстерня на Васильківській» надає послуги з оформлення картин в багет та паспарту. Ми пропонуємо професійне оформлення будь-яких  видів живопису, графіки, фотографій, документів та інших цінних для Вас предметів. Ми завжди застосовуємо індивідуальний підхід до виконання кожного Вашого замовлення. Наша майстерня надасть Вам професійну допомогу у підборі ідеального оформлення для Вашої роботи.

У нас в майстерні Ви знайдете багет на будь-який смак: від самих вишуканих сортів іспанського та італійського багетів, до недорогих видів пластикового багету, оптимальних за ціною, дизайном та якістю.

Максимальний термін виконання роботи за індивідуальним замовленням складає не більше ніж 4 дні. Можливе виконання термінового замовлення. В майстерні ви можете придбати предмети живопису, графіки, оригінальні фотографії, постери, копії предметів мистецтва, елементи декору та подарунки.

Наша майстерня пропонує Вам наступні послуги:


оформлення живопису 

оформлення графіки

оформлення акварелі

виставка-продаж

оформлення фотографій

оформлення документів

оформлення географічних карт

оформлення ікон

виготовлення футлярів для предметів колекціонування та декору

оформлення бон

Багетная мастерская на Васильковской, рамы для картин, графика, живопись, подарки Рамы для картин Киев, бегеты для картин, оформление живописи

багетная мастерская киев, подарки  элитные подарки киев, багет, паспарту, рамы для картин, графика

G Analytics
сайт создан компанией создание web сайта